Ubezpieczenie specjalnie przygotowane dla kobiet.

Posted on 30/05/2019 7:09am

Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej. To świetnie wiadome każdemu mieszkańcowi Warszawy przysłowie, czasem przestaje być tak pokrzepiające. Tym bardziej, gdy nasze mieszkanie jest celem napadu lub wybucha w nim pożar. Z myślą o ochronieniu się przed konsekwencjami powyższych i innych incydentów, znane firmy ubezpieczeniowe poprawiły swe oferty. Przyjrzyjmy się jednej, ułożonej dla czytelniczek Claudii.

Ubezpieczenie
Firma ubezpieczeniowa Generali przedstawiła świeżo sporządzoną wyjątkowo dla kobiet propozycję, którą porównywarka ubezpieczeń przyjęła za najkorzystniejszą dla ubezpieczonego.
Składa się ona z kilku podpunktów, które wymienimy i omówimy. Pierwszym na liście jest całkowita rekompensata w sytuacji niezamierzonego pożaru. Bywa, że z własnej winy wzniecamy pożar, lecz kto robi to specjalnie? Firma Generali obiecuje, że da nam potrzebne pieniądze jeśli pożar (ehsbiznespartner.pl/ppoz/) zostanie wywołany przez niewyłączone żelazko postawione na desce do prasowania, przez zaprószenie ognia papierosem lub świeczką oraz zalaniem palącego się oleju wodą.

Ubezpieczają nas także przed następstwami zalania mieszkania i sąsiadów wodą wywołane na przykład nie zakręceniem zaworów albo przerdzewiałą instalację nareperowana przez małżonka. Pozostałe firmy ciągle tłumaczą, iż nie wezmą odpowiedzialności za nasze gapiostwo lub niezatrudnienie profesjonalisty.

Wypłacą także rekompensatę na pokrycie strat wywołanych przez wiatr i to o każdej sile, co nie jest powszechne wśród innych firm, które wypłacają zadośćuczynienie tylko przy szkodach wywołanych silnym wiatrem. Chyba najważniejszym zdaniem jest pokrycie strat spowodowanych kradzieżą sprzętu elektronicznego, co jest raczej banalne i przestrzegane przez większość firm, lecz Generali zapłaci nam także w wypadku zepsucia każdego sprzętu domowego, nawet jeśli oblaliśmy telewizor wodą z flakonu stojącego na nim.

Kwota jaką nam dadzą pozwoli na nabycie nowego sprzętu, to znaczy, że nie zostanie pomniejszona o zużycie sprzętu. Pokryją również koszty zakupu sprzętu zrabowanego nam poza miejscem zamieszkania w ramach tego samego ubezpieczenia mieszkania. Bez znaczenia czy był to rower trzymany w piwnicy w bloku czy telefon komórkowy wyciągnięty z kieszeni w zapchanym metrze. Firma Generali nie zastrzega sobie również prawa do doboru zamków do drzwi wejściowych ani nie stawia wymogów co do ich ilości.

Te intrygujące posty mają swoją kontynuację. Chcesz się z nią zapoznać? Więc idź do serwisu i tam ciesz się fascynującymi tematami.

Oznacza to, że nie musimy montować dwóch kosztownych antywłamaniowych zamków. Jest to według nas oferta, która zadowoli mieszkańców niebezpiecznych dzielnic jak Mokotów czy Praga Północ. Z takim ubezpieczeniem można spać bez paniki, bo choć nie należy do tanich, daje nam ono poczucie bezpieczeństwa i pewności, że w razie przykrego wypadku nie zostaniemy na lodzie.